Hakkımızda

dia.media

14 yıldır M.I.C.E. sektöründe hizmet veren Diamed Kongre Organizasyon’un altyapı ve tecrübesiyle geliştirilmiş, kongre, konferans, toplantı, kurs yönetiminin online (çevrimiçi) olarak yürütülmesine olanak sağlayan internet platformudur.

Farklı disiplinlerden içerik sağlayan uzman bilim insanlarının online (çevrimiçi) toplantılarına profesyonel destek sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Bugünümüz: Organizasyona dair tüm oluşumlarda eksikliği görülen yakın ilgi, şeffaf duruş ve sıcak çözüm getirebilme yetilerini farklılığımız olarak ortaya koyuyoruz. Bilimsel toplantı organizasyonlarının öncelikli hedefinin, bilgi paylaşımının yüksek teknoloji ve nitelikli hizmet anlayışı ile desteklendiği ortamlar hazırlamak olduğu gerçeğini sahiplenmekteyiz.

Geleceğimiz: Bilimsel toplantı gereksinimlerinin tam bilinciyle akademik dünyaya hizmet veren, deneyimli kadromuzla büyüyen ve büyüdükçe de hizmet kalitesinden ve samimiyetinden ödün vermeden, temkinli adımlarla olgunlaşan kurumsal bir kimlik oluşturmaktayız.